Discovery of Ukraine by Queltanews: Правило останнього абзацу. Післямова до книги «Європа нова – Україна молода»

Правило останнього абзацу в бюрократичному листі потребує підвести a jour - ажурний підрахунок викладеного вище.

Автор ставив собі за мету не критику існуючих стратегій розвитку економіки - скептичні висловлювання в адресу перевірених життям підходів є першою ознакою невігластва та самовпевненості недоучки, - а тільки викладення різних бачень поступального інноваційного розвитку Молодої України, залучених у різних авторів.

Для того, щоб справдились наші величезні амбіції і Молода Україна могла іменуватись Новою Європою, увійти до Європейського Союзу, усі її мешканці мають засвоїти декілька важливих речей.

Неможливо жити приємно, не живучи розумно, морально та справедливо. Найбільших успіхів у економічному та соціальному розвитку досягли тільки ті країни і народи, що спирались на глибокі знання та віддавали належне моралі та справедливості.

Якщо ми прагнемо долучитись до освічених народів, ми маємо сповідувати принципи пріоритетності освіти - знання є процвітання. Інформаційний світ керується власними законами: знання формують віру, віра зміцнює сили, таланти є носіями знань і дають надію, інформація породжує інновацію - в цьому суть поступального розвитку суспільства.

Ми маємо пам’ятати, що кінцевою ланкою у ланцюгу світової причинності є людина розумна - головна і, можливо, єдина мета кожного чергового періоду оновлення світу. Головне - розвивати у собі ту частину вселенського Розуму (Логосу), що проявляється під кінець сьомого року життя людини, одночасно зі спроможністю мовлення та мислення. Людина народжується на світ із розумом, подібним чистій, без єдиного запису матриці, і мало-помалу ця матриця заповнюється знаннями шляхом відчуттєвого сприйняття. Як дорогий подарунок дитина отримає від тебе освіту. Якщо хочеш зробити сина заможним, не добавляй йому грошей, а зменшуй його тяжіння до них.

Не потрібно робити вигляд, що займаєшся своєю освітою та освітою своїх дітей, потрібно на самому ділі займатись нею, так як нам потрібно не казатись здоровими, а бути істинно здоровими. Знання допомагають демосу не перетворитись в охлос - збіг ненавидячих та призираючих один одного людей.

Молода Україна прагне зайняти чільне місце у рейтингу конкурентоспроможності серед розвинених країн світу. Якщо не тут і зараз, то хоча б де-небудь і колись. В країні поступово народжується ефективна форма правління, що, як відомо зі світового досвіду, складається із влади народу, автократичної влади та влади кращих людей. Національною елітою виконуються спроби розробити окремі елементи національної ідеї і, в її розрізі, - національної інноваційної стратегії. Досягнення європейських стандартів життя, вступ України до Європейського Союзу та інноваційний розвиток економіки нами бачиться основою національної ідеї, навкруги якої може згуртуватися суспільство. Дещо засмучує невиразність намірів владних структур рухатись у даному напрямі. Якби ми йшли куди-небудь, то уже були б де-небудь, хоча би однією ногою (Л.М.Кравчук).

На деякі запитання, що стояли перед написанням роботи, я зміг відповісти. Але виникла ще більша кількість непростих запитань, на які складно знайти прості відповіді. Втішусь тим, що переможених у діалозі не буває. Автор і читачі - усі виграли у тому сенсі, що примножили свої знання.

 

 

 

 

 

 

Сидоров В.І.  E-mail: sidorovvasil@gmail.com

Європа нова - Україна молода. Стратегії інновацій


Comments

    No comments
Login

Comment