Discovery of Ukraine by Queltanews: Важко бути богом

Вирощування лідерів - каталізаторів інновацій. Є люди, що створюють проблеми, а є люди-лідери, що ці проблеми вирішують. Великі люди, а не великі стратегії заставляли все працювати. (Джек Уелч). Зовсім не схожа на смертну істоту людина, що проживає поміж безсмертних достатків та безсмертних справ.

Якби в людях було відсутнє прагнення до лідерства, то ми до цього часу жили б у кам’яному віці.

Лідер - найголовніша ланка, від якої залежить успіх відділу, служби, компанії. Невдачі відділу, служби, компанії також програмуються її керівником. Стабільність бізнесу може утриматись тільки лідером.

Лідер - людина, яка любить та каталізує зміни - управлінські та технологічні інновації. Управлінські інновації дають значно більший ефект, у порівнянні з технологічними. Ключова задача керівника підприємства - підвищення конкурентоспроможності підприємства на сьогодні і на майбутнє. У відповідності з International Standardization Organization (ISO) конкуренто-спроможність - величина, пропорційна сумі якостей продукції або послуги, поділена на суму цін.

Якість управлінських здібностей лідера визначає те, наскільки ефективно він виконує свої функціональні обов’язки, в тому числі і комерційні задачі. Моє любиме заняття - вирішувати проблеми так, як до мене це ніхто не робив (П’єр Омідьяр).

·             Хороший лідер спочатку вибудовує сцену, на якій після нього будуть грати послідовники.

·             Лідер не стане безпідставно прагнути збільшувати владні повноваження, а скористається тими, що вже є. Він пам’ятає: немає ніякої різниці між вождем війська та погоничем кіз. Всякий  уходить із життя, так як він тільки що народився.

·             Не залучає нові інвестиції, а ефективно використовує наявні.

·             Не набирає новий персонал, а раціонально використовує той, що є.

·             Вважає головним для себе у житті виконання тих обов’язків, які на нього покладені. Кінцева мета лідера - служити, виконуючи все, що необхідно.

·             Приносить людському роду користь більше інших людей не тільки тим, що у нього є, але і самою своєю особистістю (Діоген).

Застереження: бажання лідера піднятись вище своїх можливостей повертається катастрофою особисто для нього і для компанії. Усім бажанням потрібно задавати таке питання: що зі мною відбудеться, коли виповниться  те, що я відшукую у відповідності з бажанням, і що станеться, якщо воно не виконається? Їжі на столі стане більше, чи часу у добі прибавиться?

Лідери-тирани. В суровий час, коли в окремих компаніях чи цілих галузях з’являється необхідність перемогти бізнес-інерцію, потрібні сурові менеджери-тирани. Тільки вони в змозі навести порядок і дисципліну та зупинити хаос, організувати ефективну роботу підприємств та організацій, використовуючи при цьому філософію тирана: нерішучість гірше невдачі. Вода менше задихається, коли тече, ніж коли стоїть (Фернандо Рохас).

Лідери такого толку володіють як емоційним, так і політичним інтелектом. Вони чітко бачать мету, знають шлях, що веде до неї,  і не зважають на перепони. Якщо рішення прийнято і проголошено, вони роблять все, щоб його виконували.

При цьому тирани застосовують управлінський пресинг і контроль за чітким виконанням підлеглими своїх обов’язків. При необхідності лідери сто разів доносять до виконавців ціль певного заходу, поки вона не стане для них зрозумілою.

Тактика поведінки жорсткого керівника заснована на його бажанні примусити підлеглих працювати з повною віддачею. В цьому ділі лідеру допомагає агресивна поведінка, а можливо, і поганий характер та негативний імідж.

Досвід підказує, час кремезних мужиків ще не минув. Сильні та жорсткі мужики здатні не тільки на розруху, але і на креатив - тирани можуть створювати не тільки дисгармонію, але і цінності.

Магнетизм жорстких менеджерів криється в їх великій енергії. Підлеглі можуть не любити жорстких керівників, але будуть поважати за великі справи.

Конверсія лідерів. Постачальником кадрів для менеджменту може бути і армія, що знаходиться на етапі конверсії. Військові - це громадяни в погонах. У них ті ж права і обов’язки, що і у цивільних. Військові - поза політикою. Вони повертаються в казарму всякий раз, коли справа зроблена.

Деякі власники корпорацій відносяться до колишніх військових з пересторогою. Вони невиправдано вважають: якщо військові одягають цивільні костюми, штатські шикуються - людям притаманно використовувати звичні для них методи управління. Відомо, що при авторитарному управлінні ідеалом організації колективу стає стрілецька  рота.

Аргументом же на користь використання в менеджменті колишніх військових є те, що в громадянському суспільстві тим більше не потрібно відстоювати честь і гідність на полі бою, не ті стали часи. Вони знаходять іншу зброю, сьогоднішнє розуміння лідерства, заснованого на комунікаціях та соціальному інтелекті, щоб зберігати  своє достоїнство і реалізуватись у громадянському суспільстві.

Немає влади без престижу. Організації стають менш ієрархічними, але лідеру необхідна соціальна дистанція, що встановлюється рівнем відносин між групою та індивідом: немає влади без престижу, а престижу немає без дистанції (Шарль де Голль).

Значне ж віддалення керівника від своїх підлеглих створює загрозу для бізнесу взагалі.

Лідер і кохання. У давні і нові часи вважалось, що відмирання відчуттів є однією із перших грізних ознак старості людського племені чи окремої людини. Кохання для багатьох лідерів було рушійною силою їх звершень.

З іншої сторони, щоб відкрити причину незапланованих подій, які відбуваються у житті лідера, чи  його компанії, на думку французів, сherchez la femme. Вони пояснюють це тим, що кохання дано людям не від бога. Протиборство любові і ворожнечі не затихає ні на мить. Винуватцем народження і творцем всього є ворожнеча, винуватцем же кінця світу існуючих речей і їх зміни є любов. В кінцевій перемозі любові зароджується якісно однорідна єдність, що одночасно є розрухою реального світу речей. Повне царство любові - світові пожежі, що повторюються раз за разом.

Серед багатьох осіб протилежної статі мало знайдеться таких, з якими у лідера виникне бажання зблизитись і  подружитись, тим більше, разом заснувати і вести справу - чоловік не повинен працювати на власну жінку (Юджит Меєр). Жінка не повинна працювати на власного чоловіка.

Навіть вільний у думках і діях Епікур агітував за стриманість у відносинах чоловіка та жінки: любовні утіхи ніколи не приносять користі, доволі того, що вони не зашкодять.

Його сьогоднішні послідовники тлумачать слова свого гуру на свій розсуд: коли ти не порушуєш законів, не розхитуєш добрих звичаїв, не засмучуєш нікого з близьких людей, не завдаєш шкоди плоті, не розтрачаєш необхідного - задовольняй свої бажання на свій розсуд. Головне - не заплутатись в амурах.

Досвідчені мужі заперечують: дозволяючи собі любовні утіхи, неможливо не війти в протиріччя з якою-небудь із гріховних спокус. Здатний до мислення буде радіти від радощів тілесних, харчуючись хлібом з водою, ігноруючи дорогі і спокусливі задоволення не за них самих, але за їх неприємні наслідки.

З останньою думкою, напевно, можна погодитись, тим більше, що першість в амурних справах не є головним доказом ефективності лідера взагалі.

Кожна дружба бажана сама по собі, а початок вона бере від користі. Не потрібно випробовувати ні тих, хто швидко згодився дружити, ні тих, хто більш нерішучий. Заради дружби є сенс і ризикнути.

Кожна людина в якийсь момент опиняється на перетині двох шляхів. Один з них веде до задоволення, інший до доблесті. Якщо всі закони разом будуть знищені, тільки добре освічені і геніальні люди будуть продовжувати жити по велінню розуму.

Формула успіху лідера. Кожен лідер виробляє і використовує свої правила управління та поведінки. Але в основі управління лежать глибокі професійні знання, кропіткий труд і націленість на досягнення потрібного результату.

Формула успіху американського нафтопромисловця Жана Поля Гетті - необхідно рано вставати, допізна працювати і... знайти нафту.

Стратегія і тактика досягнення успіху в інших, ненафтових сегментах бізнесу, мало відрізняється від формули Жана Поля Гетті: необхідно рано вставати, допізна працювати і знайти... використання своїм знанням та можливостям. Як знайшов використання своїм знанням Джек Уелч, голова ради директорів і президент компанії General Electric. За 20 років Джек Уелч збільшив вартість компанії General Electric з 14 до 400 мільярдів доларів!

Джек Уелч сповідував нестандартні, але ефективні принципи керівництва і поведінки, що привели його і компанію до успіху:

·       бути у своїй справі першим або другим;

·       перш ніж досягнути лідерства, потрібно відважитись на що-небудь нове. Забудьте минуле - дивіться в майбутнє;

·       розглядати свої високі посади не як винагороду за роботу або відданість боссу, а як нові можливості для зростання;

·       використовувати владу для того, щоб змінити не продукцію, а психологію колективу, спрямувавши енергію працівників на інновації;

·       звільнятись від неефективних працівників. Кожен рік звільняв 10% працівників, які показали самі низькі результати. З 29 рівнів управління корпорацією залишив тільки 6. Краще керівництво - мінімум керівництва. Його за це прозвали Джек-Нейтронна бомба, що губить живе, залишаючи цілими будівлі, споруди та обладнання;

·       уміти передбачати події і наслідки. Бачити легко, трудно передбачити.

Імпрессіонізм-бізнес. Лідери-тирани володіють значною енергією, великою силою духу, але навіть у них фізичні сили не безмежні. Коли сили вичерпуються, кожна, навіть, невелика соломинка може стати тим тягарем, що зламає хребет самому виносливому коню. Враховуючи це, теоретики та практики бізнесу розробляють інші менш силові форми управління бізнесом.

Хліб без видовищ неактуальний: робота - це театр, кожен бізнес - сцена, виробник - актор, споживач - глядач (Джозеф Пайн, Джейн Гілмор). Сьогоднішній інноваційний бізнес ведеться в стилі шоу.

Бізнес у своєму розвитку проходить ступіні від продажу яблук на вулиці до їх безплатної роздачі.

Локомотивом бізнесу може стати також ексцентричність лідера. При великій потребі харизматичні особистості, такі як Джек Уелч, дозволяють собі просити у інвестора гроші буквально  із  капелюхом у руці.

Успіх більше, ніж просто багатство. Для того щоб успішно працювати в стилі шоу, лідер має бути художником, майстром перформансів. Дійсно великий майстер - конвертована артвалюта. Він знає щось таке, про що інші навіть не здогадуються. Про таких говорять - янголи над хатою пролетіли (Іван Франко).

Далеко не кожен бізнесмен може працювати в стилі шоу - творчі особистості вимирають на генетичному рівні. У одного актора - слава, у іншого - нічого. Таку роль виконують (Богдан Ступка). Не можна заходити в лідерстві в стилі шоу дуже далеко - це тільки одна із тактик бізнесу, інструмент. Перемогу ж отримує той, хто більш компетентний у галузі.

Для вирощування лідерів, здатних працювати в стилі шоу, необхідно паралельно з бізнес-клонуванням проводити арт-клонування.

 Створення інтелектуальної правлячої еліти. Громадянське суспільство і його держава мають готувати для країни інтелектуальну правлячу еліту. Забезпечуючи певні переваги інтелектуальній частині молодого покоління, суспільство очікує від нього зустрічних позитивів:  старанного навчання, отримання суспільно-корисних знань, усвідомлення своєї відповідальності перед суспільством та державою, виховання у собі шляхетності та пріоритетності загальнолюдських цінностей та гуманного відношення до людей, як це прийнято у зрілому суспільстві.

Майбутня інтелектуальна еліта має говорити мовою Шекспіра, Сервантеса, Гете, Руссо, Достоєвського, Гоголя, а не мовою ринкових контролерів. Сьогодні її риторика потребує оновлення і правди. Ті, кому сьогоднішнє суспільство надає найбільші можливості, менше всього налаштовані щось зробити для цього суспільства.

Сини нових українців і високопоставлених чиновників у шахті залізну руду не видобувають. Коли еліти посилають за себе у найбільш небезпечні та непрестижні місця працювати чи служити  інших, це свідчить про їх неготовність бути дійсно повноцінним правлячим класом.

За право правити другими потрібно платити. В одній із баталій другої світової війни англійці послали  на вірну смерть роту, сформовану повністю із вихідців із вищої аристократії, що раніше служили особистою охороною королівської сім’ї. Елітні військові були кинуті на турецькі позиції у першій атакуючій хвилі, і під кулеметним вогнем рота полягла вся, включаючи командирів. Прості солдати, в тому числі і вихідці заморських територій, що йшли за ними, почували себе не гарматним м’ясом, а захисниками імперії.

Хотілось щоб і наша еліта розуміла свою відповідальність перед суспільством.

Відношення творчої молоді - це лише похідна відношення суспільства до держави та еліти до суспільства. Небажання освіченої молоді працювати у виробничій, освітній і наукових галузях, в кінці кінців, небажання еліти служити повертається тим, що спеціалістами та державними службовцями невисокого рівня ніхто не цікавиться. Безправ’я спеціалістів та службовців призводить до падіння ефективності роботи цілих галузей.

Поступово державна машина стає неефективною. У частини бюрократії народжується психологія зверхності - уважно вислуховувати прохання чи критику, але не реагувати на неї ніяким чином.

 Бізнес і влада. Влада - не бізнес. Влада і бізнес - дві несумісні речі.

Проголошуючи на словах нерушимість права приватної власності, фінансово-політичні кола постійно ставлять країну на межу великого переділу.

Бізнес-еліта неконсолідована, а тому нестабільна. Вона, на жаль, і не консервативна. Ролі постійно змінюються: учорашні противники миттєво стають партнерами, і навпаки, але загальні правила гри не змінюються - війна усіх проти усіх продовжується. Із-за цього український бізнес розвивається патологічно і частково представляє собою венигрет з товарів та послуг.

Багаті так багато турбуються про багатство, ніби воно їх власне, але так мало їм користуються, ніби воно чуже.

Галузі економіки формують власне керівництво з представників правлячої еліти. Коли у влади є свої ділові інтереси, вона особливо схильна стирати межу між державною службою та комерційною роботою. Чим більше державні службовці схильні торгувати, тим вища небезпека корупції. Якщо державних службовців заохочують до торгівлі, не дивно, якщо вони починають торгувати власним народом. Важко займатись вигідною справою, не переслідуючи власної користі.

У тих, хто потерпів невдачу в політиці, вирішальні позиції в бізнесі загублюються - неможливо одинаково успішно управляти службами міськвиконкому і торгівельними точками.

Високу ефективність роботи галузей економіки забезпечують не департаменти, управління, відділи міністерств і відомств, а працюючі великі і малі підприємства, науково-дослідні інститути та підприємці. Національна буржуазія - люди, які служать своїй країні, збагачують її, створюють нові робочі місця та сплачують податки.

Важко керувати вигідним бізнесом, не переслідуючи власної користі. Бізнес можна не стільки програти, стільки - прокрасти. Державні службовці мають корпоратизувати старі та новостворені підприємства, іншими словами, перетворити у структури, що готові битись за своє існування. В іншому разі, вони ризикують у певний момент залишитись міністрами без економіки, без освіти, без охорони здоров’я, без армії і без сільського господарства.

 

Сидоров В.І.  E-mail: sidorovvasil@gmail.com

Європа нова - Україна молода

 


Comments

    No comments
Login

Comment